Baterien konpontzailea 2-32S 15A 20A 25A Litiozko bateriaren berdinketagailu automatikoa HTB-J32S25A
Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Zehaztapenak
Heltec Litiozko Bateriaren Berdintzailearen Ezaugarriak:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Produktuaren informazioa
Marka Izena: HeltecBMS
Jatorria: Txina kontinentala
Ziurtagiria: WEEE
Bermea: 3 hilabete
MOQ: pieza 1
Bateria mota: Litio ternarioa, litio burdin fosfatoa, titanio kobalto litioa
Tentsio nominala: 12V korronte zuzena
Konponketa-eremua: 2-24S/2-32S
Oreka-korrontea: 15A/20A/25A
Tamaina: 360 * 290 * 170 MM
Pertsonalizazioa
  • Logotipo pertsonalizatua
  • Ontziratze pertsonalizatua
  • Pertsonalizazio grafikoa
Paketea
1. Baterien konpontzailea * 1 multzo.
2. Poltsa antiestatikoa, belaki antiestatikoa eta zorro korrugatua.
Erosketa xehetasunak
  • Bidalketa hemendik:
    1. Txinako enpresa/fabrika
    2. Biltegiak Estatu Batuetan/Polonian/Errusian/Brasilen
    Jarri gurekin harremanetanbidalketa xehetasunak negoziatzeko
  • Ordainketa: %100eko TT gomendatzen da
  • Itzulketak eta dirua itzultzea: Itzulketak eta dirua itzultzeko eskubidea
Ezaugarriak
  • Tentsio nominala: DC12V
  • Konponketa-tartea: 2-32S
  • Orekatze-korrontea: 15A/20A/25A (erregulagarria)
Lan-printzipioa
① Eskuzko berdinketa
② Berdinketa automatikoa
③ Kargatzeko berdinketa
Karga berdinketaren ezarpen parametroak hauek dira:
Litio burdin fosfatoaren oreka parametroak:
Monomeroaren gaintentsioaren babesa: 3.650V Monomeroaren gaintentsioaren berreskurapena: 3.650V Berdinketa behartuko tentsioa: 3.650V
Berdinketaren hasierako tentsioa kate-tentsioaren = V balio baxuenera ezartzen da, berdinketa-monomeroaren tentsio-diferentzia: 0,005 V, eta berdinketa-korrontearen proportzioa: % 5 ~ % 100
Litio ternarioaren karga berdintzeko parametroak:
Monomeroaren gaintentsioaren babesa: 4.250V Monomeroaren gaintentsioaren berreskurapena: 4.200V Berdinketa behartuko tentsioa: 4.250V
Berdinketa-hasiera tentsioa: 4.000V Berdinketa-monomeroaren tentsio-diferentzia: 0.005V Berdinketa-korrontearen erlazioa: %5~%100
Kargatzeko berdinketa egiterakoan, makinaren aurrealdeko panelean dagoen "bateriaren polo negatiboa" bateriaren paketearen polo negatibo orokorrera konektatu behar da, kargagailuaren polo negatiboa makinaren aurrealdeko paneleko "kargatzeko polo negatiboa"ra konektatu behar da, eta kargagailuaren polo positiboa bateriaren polo positiboara konektatu behar da. Oreka egoerara sartu aurretik, kargatzeko korronteak ez du 25A baino gehiago izan behar, kargatzeko korronteak ez du 5A baino gehiago izan behar hasiera orekatu batera iristen denean (litio burdin fosfatoa 3.450V / litio ternarioa 4.00V), eta korronte balantze txikiaren efektua hobea izango da.
Bateria-berdintzaile-bateria-orekatzeko-makina (7)
Bateria-berdintzaile-bateria-orekatzeko-makina (6)
Modeloaren hautaketa
Indize Teknikoa Produktuaren eredua
Modeloa HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Aplikagarriak diren bateria-kateak 2-24S 2-32S
Aplikagarria den bateria mota LFP/NCM/LTO
Gehienezko orekatze-korrontea 25A 15A 20A 25A
Litio burdin fosfatoaren oreka parametroak Monomeroaren gaintentsioaren aurkako babesa: 3,65 V
Monomeroaren gaintentsioaren berreskurapena: 3,65 V
Behartutako berdintze-tentsioa: 3,65 V
Berdinketa monomeroaren tentsio-diferentzia: 0,005V
Berdinketa-korrontearen proportzioa: % 5 ~ % 100
Litio ternarioaren oreka-parametroak Monomeroaren gaintentsioaren aurkako babesa: 4,25 V
Monomeroaren gaintentsioaren berreskurapena: 4.2V
Behartutako berdintze-tentsioa: 4,25 V
Berdinketa hasierako tentsioa: 4V
Berdintze-korrontearen erlazioa: % 5 ~ % 100
Tamaina (cm) 36*29*17
Pisua (kg) 6.5 9.5
Oharra
② Karga-berdintzean, makinaren aurrealdeko panelean dagoen "bateriaren polo negatiboa" bateria-multzo osoaren polo negatiboarekin konektatuta egon behar da, kargagailuaren polo negatiboa makinaren aurrealdeko panelean dagoen "karga-polo negatiboarekin" konektatuta dago, eta kargagailuaren polo positiboa bateriaren polo positiboarekin konektatuta dago. Karga-korronteak ez du 25A gainditu behar oreka-egoerara iritsi aurretik, eta karga-korronteak ez du 5A gainditu behar oreka-egoerara iristean (litio-burdin fosfatoa 3,45V / litio ternarioa 4V). Korronte-balantze txikiaren efektua hobea izango da.
③ Aukerako energia-iturria
  • 0-120V Sistemaren Erabilera (24S arte); 0-135V Sistemaren Erabilera (32S arte).
  • 220V-ko elikatze-iturri monofasikoa.